Esenyurt Sandık Üreticisi

Esenyurt Sandık Fabrikası

Esenyurt Ahşap Sandık

Esenyurt’ta ahşap sandık arayışında olanlar için Akkoyun Orman Ürünleri olarak ahşap sandık çeşitleri sunuyoruz. Yüksek ağırlığa sahip olan malzemelerin yükleme ve nakliye gibi işlemlerinde kullanılan ahşap sandıklar hem iş verimliliği hem de maliyet açısından kullanıcılarına pek çok avantaj sağlarlar. Üretilen ürünlerin müşterilere zarar görmeden ulaştırılma noktasında büyük avantaj sağlayan ahşap sandıklar pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Esenyurt Ahşap Sandıkların Başlıca Avantajları

Ağır yüklerin nakliye işlemlerinde etkili ve ucuz yöntemlerden olan ahşap sandıklar yüksek mukavemet sağlamaktadır. İstenilen boyutlarla üretilebileceğinden ve kişiselleştirilebileceğinden dolayı farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunar. Forklift ve vinç gibi farklı araçlara yönelik olarak üretilebilirler. Depolama maliyetlerini minimize eden ahşap sandıkların bir diğer avantajı uzun dönemli kullanılabilmeleridir.

Esenyurt Ahşap Sandıkların Kullanılabileceği Sektörler

Esenyurt’ta ahşap sandık arayışında olanlar, bu ürünleri birçok alanda kullanabilirler. Nitekim ahşap sandıklar birçok sanayi kolunda onlarca farklı ürünün nakil işlemlerinde efektif bir şekilde kullanılabilirler. Ahşap sandıkların kullanılabileceği sektörlerden başlıcaları arasında santral, jeneratör, pano gibi ağırlıkları  ürünler, kırılgan ve hassas elektronik makine ürünleri, sarsıntı ya, çarpmaya hassas araç ve ekipmanları yer almaktadır.

Esenyurt Ahşap Sandık Fiyatları

Akkoyunlu Orman Ürünleri bünyesinde üretimi yapılan ahşap sandıkların tamamı ISPM-15 ve EPAL Euro Palet kalite standartları ile uyumlu bir şekilde üretilmektedir. Farklı ölçülerde ve birbirinden farklı ihtiyaçlara yönelik olarak üretilebilen ahşap sandıkların fiyatları da birbirinden farklılık göstermektedir. Sizler için sunduğumuz ahşap sandık çeşitlerini ilgili link üzerinden inceleyebilir; beğendiğiniz ahşap sandıkların fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.