Esenyurt Palet Üreticisi

Esenyurt Palet Fabrikası

Esenyurt Ahşap Palet Üreticisi

Esenyurt’ta paletçi arayışında olanlar için Akkoyun Orman Ürünleri olarak palet çeşitleri sunuyoruz. 15 yıldan fazla sektörel tecrübemizle yüksek kaliteli palet çeşitlerimiz ile yüksek müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. Ürünlerin depolanmasında ve nakliyesinde önemi giderek artan paletlerden farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler sunuyoruz.

Esenyurt Paletçisinde Bulabileceğiniz Palet Çeşitleri

Esenyurt’ta palet satın almak isteyenler için farklı çeşitlerde paletler sunuyoruz. Sunduğumuz paletler kendi içerisinde temel olarak iki girişli ve dört girişli olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadır. Dört girişli paletler genel olarak takozlu olarak üretilmektedir. Malzeme açısından paletler plastik ve ahşap olarak ikiye ayrılır. Ancak biz Akkoyun Orman Ürünleri olarak ahşap paletler üretmekteyiz. Nitekim ahşap paletler hem kullanım kolaylığı hem de uzun ömürlülük açısından plastik paletlere kıyasla daha fazla avantaj sunarlar.

Esenyurt Paletçisi Akkoyun Ürünleri Hakkında Bilgi

Akkoyun Ormancılık Ürünleri, ahşap palet üretiminde ve tedariğinde sektörün öncü kuruluşudur. Akkoyun bünyesinde birçok çeşit sıfır ahşap palet ve 2. el palet sunulmaktadır. Sunduğumuz ahşap paletlerin ana malzemesi çam ve köknardır. Akkoyun bünyesinde üretilen her ahşap palet ısıl işlemlerden geçmektedir. Dolayısıyla Esenyurt’ta palet satın almak isteyenler, istedikleri ürünü Akkoyun’dan gönül rahatlığıyla alabilirler. Ürettiğimiz paletler genel olarak 80×120, 100×120 ve 120×100, 80×60 ölçülerine sahiptir. Bununla birlikte isteğe ve talebe bağlı olarak farklı ölçülerde de lojistik palet üretimi yapmaktayız.

Esenyurt Ahşap Palet Fiyatları

Esenyurt’ta ahşap palet satın almak isteyenler için birçok farklı ahşap palet sunmaktayız. Sizler için sunduğumuz ahşap palet çeşitlerine link üzerinden ulaşabilirsiniz. Ahşap paletlerin fiyatları yapıldığı malzemeye ve ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Beğendiğiniz bir ahşap palet olması halinde bizlerle iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.