Esenyurt Kereste Üreticisi

Esenyurt Kereste Fabrikası

Esenyurt Kerestecisi

Akkoyun Orman Ürünleri olarak başta Esenyurt’ta keresteci arayışında olanlar için birçok yere kereste hizmeti sunuyoruz. 15 yılı aşkın bir süredir sektörel deneyimimizi, üstün kalite müşteri memnuniyeti anlayışıyla birleştirerek hizmet veriyoruz. Bu doğrultuda Bulgaristan, Ukrayna ve Yunanistan gibi ülkelere ait kereste çeşitleri sunuyoruz. Bunun yanı sıra Esenyurt kerestecisi arayışında olanlar için yerli kereste çeşitleri de sunmaktayız.

Esenyurt Kerestecisinde Bulabileceğiniz Kereste Çeşitleri

Esenyurt’ta keresteci arayışında olanlar için birbirinden farklı amaçlara yönelik kereste çeşitleri sunmaktayız. Sizler için sunduğumuz kereste çeşitleri arasında yerli kerestelerin yanı sıra Ukrayna ve Bulgar keresteleri de ön plana çıkmaktadır. Çam keresteleri inşaat, çatı, yapı, mobilya imalatı gibi birçok alanlarda kullanılabilmektedir. Fiyatları uygun olan bu ürünler Ukrayna, Bulgaristan ve Yunanistan gibi ülkelerden ithal edilmektedir. Ukrayna keresteleri yüksek ithalat ve ihracat kapasitesine sahip ürünlerdir. Nitekim Ukrayna keresteleri Ukrayna’nın kaliteli ormanları sayesinde oldukça yüksek seviyede kaliteye sahiptir. Bir diğer kereste çeşidi olan Bulgar kerestesi ise benzer şekilde kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Üst düzey dayanıklılığa sahip olan Bulgar keresteleri birçok farklı alanda kullanılabilmektedir.

Esenyurt Kerestecisinde Sunulan Kerestelerin Kullanılabileceği Yerler

Akkoyun Orman Ürünleri olarak sizlere sunduğumuz kereste çeşitleri onlarca farklı alanda kullanılabilmektedir. Bunlar arasında Ev ve fabrika gibi yapı işleri, kağıt sanayii, çatı, parke, kamelya ve gemi gibi alanlar bulunmaktadır. Bu doğrultuda Esenyurt’ta keresteci arayanlar daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilirler.

Esenyurt Kereste Fiyatları

Esenyurt kerestecisi arayışında olanlar için birçok kereste çeşitleri sunmaktayız. Sizler için sunduğumuz kereste çeşitlerine ilgili link üzerinden ulaşabilirsiniz. Kereste çeşitleri hakkında danışmak istediğiniz bir konu olması halinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çalışma alanınıza uygun gördüğünüz kerestelerin fiyatları hakkında bilgi almak için de bizlerle iletişime geçiniz.